Otázky a odpovědi

Na co se nás často ptáte


Samozřejmě, že je to možné. :) Pokud si přejete jednodenní vstupenku, napište nám e-mailem termín, který se chcete zúčastnit a my se už o vás postaráme.

Skupinovou slevou je myšlen nákup 6 a více vstupenek na jedno jméno. Domluvit si ji můžete na konference@marketikon.cz

No jasně. :) Ceny pro jednotlivé předprodeje najdete na podstránce Vstupenky. Při koupi lístků nezapomeňte uvést, že jste student a pozor - ceny jsou uvedeny bez DPH.

Součástí vstupenky je vstup na všechny nadupané přednášky, workshopy, drobné občerstvení v průběhu celého dne a samozřejmě pořádný oběd.

Plzeňákům je DEPO2015 určitě dobře známé. Těm z vás, kteří do Plzně dorazí vlakem, se k nám nejlépe dostanou pěšky. Pokud autobusem, dostanete se k nám ze zastávky Tylova trolejbusem č. 10. Jenom nezapomeňte vystupit na zastávce U Radbuzy. Pro jistotu ještě přikládáme mapu.

Právě domlouváme hotely a zjišťujeme jejich kapacity. Brzy přihlášeným rozpošleme newsletter s doplňujícími informacemi k ubytování.

Jasně!

Nebojte, hlady u nás neumřete. :) Menší občerstvení bude k dispozici po celou dobu, v prostorách se navíc nachází příjemná kavárna se samými dobrotami. Jo a taky bude poblíž úžasná nová restauračka a hádejte, kdo v ní bude mít oběd v ceně? ;)

Aterparty bude! Bližší informace půjdou newsletterem před začátkem akce. Tak bedlivě sledujte svou e-mailovou schránku.

Marketikon se bude odehrávat po dva dny v plzeňském DEPO2015, celkem ve 3 místnostech. Přednášky a workshopy se částečně budou překrývat, ale nebojte, udělali jsme pro vás program tak, aby nikomu nic neuniklo. ;)

S radostí vám můžeme oznámit - ano, worshopy jsou v ceně.

Zkus nám napsat na konference@marketikon.cz a třeba společně něco vymyslíme. :)